Groźny smog – gdzie kupić maskę?

Od wielu lat słyszymy każdej zimy alarmy, by uważać na przekroczone normy zanieczyszczenia powietrza. Mimo podjęcia kilku działań przez nasz rząd i przez wiele województw z osobna, nie możemy sobie w skuteczny sposób poradzić z tym problemem. Jednym z rozwiązań miało być wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej w tak dużych metropoliach, jak Kraków. Niestety przez całą zimę było tylko kilka takich dni i samorządy nie zdecydowały się pójść za ciosem. Ludzie zaczęli sobie więc radzić z tym poważnym problemem na swój sposób. 

Maski antysmogwe gdzie kupić?

Pytanie na temat tego, gdzie kupić maski antysmogowe pojawia się każdej jesieni w tysiącach polskich domów. Jest to niestety bardzo duży problem, z którego wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy i głośno się śmieje. Do wielu osób zaczynać docierać dopiero jakim poważnym problemem jest smog wtedy, kiedy zachoruje ktoś z najbliższej rodziny. Maski antysmogwe można kupić np. w sklepie Dragonmask.

Specjalistyczne sklepy

W dużych miastach, w których normy przekraczane są kilkadziesiąt razy, powstaje z roku na rok coraz więcej specjalistycznych sklepów, dzięki którym każdy zainteresowany może zakupić maskę dla siebie i swojej najbliższej rodziny. Dzięki nim jesteśmy w stanie wyjść na miasto i poczuć się nieco bezpieczniej. Maski zatrzymują bowiem sporo szkodliwych substancji.